Ráckeve és környéke legjobb ajánlatai egy helyen az Ingatlan sziget kínálatában
06-20-2277-335
Oldal kiválasztása

Leírás

Budapesttől alig 40 km távolságra Dömsöd településén ajánlom figyelmébe az alábbi családi házat.

Az ingatlan jól megközelíthető, kulturált, csendes aszfaltozott utcában helyezkedik el. Közelben boltok, buszmegálló, óvoda, iskola, orvosi rendelő… minden, melyre egy család számára szükség lehet.

A 968 nm területű telken a három szintes családi házon kívül, egy fedett kocsibeálló és téglából épült melléképület kapott még helyett.

Az épület eredetileg 2000-ben téglából épült, majd ezt követően 2018-ban teljeskörű felújítás történt az ingatlanon. Teljes vezeték, illetve burkolat csere megtörtént. Két ablak kivételével (nem volt szükség cserére) teljes nyílászáró csere is megvolt. Fűtése gázkonvektorokkal megoldott, alternatív megoldásként egy kémény is rendelkezésére áll az ott lakóknak.

Az egész ház alatt jó állapotú szuterén, melynek elsőre garázs.

A 94 nm lakótérrel rendelkező lakóház elrendezése:
Előtérbe érkezünk, szemben fürdőszoba, jobbra a földszinti hálószoba (nappali), balra konyha+ kamra+ étkező, a lépcső alatti rész tároló helyiségként szolgál.

Az emeletre közlekedőbe érkezünk, mely jelenleg gardróbként funkcionál. Ezen kívül két hálószoba és egy fürdőszoba található az emeleten. Az emeleti fürdőszoba befejezése már az új tulajdonos igénye szerint fog történi.

További kérdés esetén állok rendelkezésére.


94
Ház/lakás területe m2

968
Telekterület

3
Hálószoba

Ingatlan azonosító

20220511

Ingatlan típusa

csaladi haz

Ház/lakás területe

94 m2

Építés éve

2000

Státusz

elado

Ár

42,500,000Ft

Közvetítő

Fehérvári Ilona

Fehérvári Ilona

Cégtulajdonos - Értékesítő

  • +36202277335
  • ilona@ingatlan-sziget.hu
  • https://ingatlansziget.hu

Még több ingatlan